Kdo jsme

Mise:

Naším posláním je pomoci lidem na celém světě zjistit, jak udělat cokoli.

 

Historie:

How2db.com byl založen na počátku roku 2017 Tonym a Mumu. Primárním nápadem bylo vytvořit blog o věcech, které rádi děláme a DIY projekty. Ale blog se brzy stal naší vášní. Rozhodli jsme se dát všem lidem příležitost sdílet své zkušenosti, nápady a návody. Proto jsme vytvořili How2db.com – databázi jak dělat cokoli. Na konci roku 2017 jsme spustili i českou mutaci webu ŘekniJak.cz. I zde budeme uveřejňovat návody jak udělat cokoliv.

 

Budoucnost:

How2db.com a ŘekniJak.cz je stále obyčejný blog od obyčejných lidí pro obyčejné lidi. Nejsme nikým financováni a výnosy z reklamy stěží pokrývají web hosting a související výdaje. Ale budeme pokračovat v naší práci, abychom lidem přinesli návody jak dělat cokoli. Jednoduše proto, že nás to baví 🙂

 

 

Kdo jsme:

Tony

Tony

Tony je zakladatel How2db.com a ŘekniJak.cz , blogger a webmaster. Je to průměrný hokejista, špatný kytarista a vášnivý kanoista. Miluje kemp, přírodu a dobré pivo. Miluje také svou ženu a jejich dvouletého syna. Ve svém každodenním životě pracuje jako inženýr v automobilovém průmyslu. Žije se svou rodinou v srdci Evropy, v krásném městě obklopeném horami a lesy.

 

Mumu

MumuMumu je spoluzakladelkou How2db.com a ŘekniJak.cz. Miluje DIY projekty, šití, tvorbu. Má ráda cestování a objevování nových míst.

 

 

 

Autorský tým:

Zvláštní poděkování autorům, kteří se podílejí na růstu tohoto webu. Jsme rádi, že vás máme na palubě!

“Bez vás bychom byli pouze prázdnou stránkou. Děkujeme

Shrnutí
Kdo jsme
Název článku
Kdo jsme
Popis
Bez vás bychom byli pouze prázdnou stránkou. Děkujeme
Autor
Vydavatel
ŘekniJak.cz
Logo vydavatele
Sdílejte tento článek na sociálních sítích: