Kdo jsme

Přidej svůj návod na ŘekniJak.cz

Mise:

Naším posláním je pomoci lidem na celém světě zjistit, jak udělat cokoli.

 

Historie:

S myšlenkou vytvářet návody na cokoliv jsme přišli již před lety. Vždy nás bavilo vymýšlet, vytvářet a zkoušet nové věci a chtěli jsme se o své výtvory a návody s někým podělit. Na konci roku 2017 jsme proto spustili web ŘekniJak.cz. Zde budeme uveřejňovat návody jak udělat cokoliv.

 

Budoucnost:

ŘekniJak.cz je stále obyčejný blog od obyčejných lidí pro obyčejné lidi. Nejsme nikým financováni a výnosy z reklamy stěží pokrývají web hosting a související výdaje. Ale budeme pokračovat v naší práci, abychom lidem přinesli návody jak dělat cokoli. Jednoduše proto, že nás to baví :). Nechceme aby tyto stránky byly pouze one-man-show, proto má každá kdo se zaregistruje možnost vkládat své návody přes jednoduchý formulář. Pokud tedy zrovna nepracujete na vlastním blogu a máte nápady, návody nebo recepty o které se chcete podělit se světem, jednoduše se zaregistrujte a můžete začít.

 

 

Kdo jsme:

Tony

Tony

Tony je zakladatel ŘekniJak.cz , blogger a webmaster. Je to průměrný hokejista, špatný kytarista a vášnivý kanoista. Miluje kemp, přírodu a dobré pivo. Miluje také svou ženu a syna Dandyho. Ve svém každodenním životě pracuje jako inženýr v automobilovém průmyslu. Žije se svou rodinou v srdci Evropy, v krásném městě obklopeném horami a lesy.

 

Mumu

MumuMumu je spoluzakladelkou ŘekniJak.cz. Miluje DIY projekty, šití, tvorbu. Má ráda cestování a objevování nových míst.

 

 

 

„Bez vás bychom byli pouze prázdnou stránkou. Děkujeme

Shrnutí
Kdo jsme
Název článku
Kdo jsme
Popis
Bez vás bychom byli pouze prázdnou stránkou. Děkujeme
Autor
Vydavatel
ŘekniJak.cz
Logo vydavatele