Jak vyrobit krmítko pro ptáky

Jak vyrobit krmítko pro ptáky

Připravili jsme pro vás video návod jak vyrobit krmítko pro ptáčky. Toto klasické krmítko pro ptáky si můžete vyrobit jednoduše doma pouze se základním nářadím – vrtačka, pila, šroubovák. Stáhněte si níže na této stránce také výkres se soupisem materiálů a seznamem přířezů. Krmítko lze postavit jak venku například na kmen, tak také na balkón nebo větší parapet.

Pro stavbu tohoto jednoduchého krmítka jsem vybral prkno o šířce 16cm a tloušťce 1,8cm. Jedná se o standartní rozměr desky, který seženete v každém hobbymarketu. Tentokrát jsem místo okružní pily použil pilu přímočarou, jelikož se s ní dají dělat přesnější řezy.

Mrkněte na video jak jsem vyrobil krmítko a stáhněte si výkres níže.

 

Ptačí krmítko | Jak vyrobit krmítko pro ptáčky

Pokud se vám videa líbí, odebírejte náš youtube kanál.

Odebírat Řeknijak

 

Stáhněte si také výkres se soupisem materiálů a seznamem přířezů:

krmitko pro ptaky - vykres - nahled

 

 
Summary
Jak vyrobit krmítko pro ptáky
Title
Jak vyrobit krmítko pro ptáky
Description

Připravili jsme pro vás video návod jak vyrobit krmítko pro ptáčky. Toto klasické krmítko pro ptáky si můžete vyrobit jednoduše doma pouze se základním nářadím - vrtačka, pila, šroubovák. Stáhněte si níže na této stránce také výkres se soupisem materiálů a seznamem přířezů. Krmítko lze postavit jak venku například na kmen, tak také na balkón nebo větší parapet.

Sdílejte tento článek na sociálních sítích:
tony
Tony je zakladatel ŘekniJak.cz , blogger a webmaster. Je to průměrný hokejista, špatný kytarista a vášnivý kanoista. Miluje kemp, přírodu a dobré pivo. Miluje také svou ženu a jejich čtyřletého syna.
tony on Facebooktony on Googletony on Linkedintony on Pinteresttony on Twitter