Jak vyrobit krmítko pro ptáky

Připravili jsme pro vás video návod jak vyrobit krmítko pro ptáčky. Toto klasické krmítko pro ptáky si můžete vyrobit jednoduše doma pouze se základním nářadím – vrtačka, pila, šroubovák. Stáhněte si níže na této stránce také výkres se soupisem materiálů a seznamem přířezů. Krmítko lze postavit jak venku například na kmen, tak také na balkón nebo větší parapet.

Pro stavbu tohoto jednoduchého krmítka jsem vybral prkno o šířce 16cm a tloušťce 1,8cm. Jedná se o standartní rozměr desky, který seženete v každém hobbymarketu. Tentokrát jsem místo okružní pily použil pilu přímočarou, jelikož se s ní dají dělat přesnější řezy.

Mrkněte na video jak jsem vyrobil krmítko a stáhněte si výkres níže.

 

Ptačí krmítko | Jak vyrobit krmítko pro ptáčky

Pokud se vám videa líbí, odebírejte náš youtube kanál.

Odebírat Řeknijak

 

Stáhněte si také výkres se soupisem materiálů a seznamem přířezů:

krmitko pro ptaky - vykres - nahled

 

Tony
Author: Tony

Blogger, průměrný hokejista, špatný kytarista, vášnivý jedlík, milující otec dvou dětí, GEEK, někdy trošku NERD, nadšenec do DIY

Summary
Jak vyrobit krmítko pro ptáky
Title
Jak vyrobit krmítko pro ptáky
Description

Připravili jsme pro vás video návod jak vyrobit krmítko pro ptáčky. Toto klasické krmítko pro ptáky si můžete vyrobit jednoduše doma pouze se základním nářadím - vrtačka, pila, šroubovák. Stáhněte si níže na této stránce také výkres se soupisem materiálů a seznamem přířezů. Krmítko lze postavit jak venku například na kmen, tak také na balkón nebo větší parapet.

Sdílejte tento článek na sociálních sítích:
Dík! Už se vám to líbilo