Jak restartovat Apple Watch

Apple Watch jsou většinou rychlé a pohotové. Někdy se však můžou zpomalit kvůli problémům se softwarem nebo špatně fungující aplikací, což může vyústit v zamrznutí watchOS. V obou případech by měl restart nebo tvrdý restart vyřešit většinu problémů. Níže vám ukážeme, jak restartovat Apple Watch.

 

Jak restartovat Apple Watch

Chcete-li Apple Watch restartovat, musíte je vypnout a znovu zapnout, stejně jako například váš iPhone. Bohužel neexistuje jednoduché tlačítko „Restartovat“, které můžete stisknout. Než začnete, ujistěte se, že Apple Watch není na nabíječce.

  1. Stiskněte a podržte boční tlačítko na Apple Watch, dokud se nezobrazí nabídka Power.jak restartovat apple watch 1
  2. Zde prstem posuňte posuvník „Vypnou“ na pravou stranu obrazovky.jak restartovat apple watch 2
  3. Vaše hodinky Apple Watch se nyní vypnou.
  4. Poté, co se obrazovka na několik sekund vypne, stiskněte a přidržte boční tlačítko, dokud se na obrazovce nezobrazí logo Apple. Když Apple Watch načte domovskou obrazovku, byly hodinky úspěšně restartovány. 

 

Jak provést tvrdý restart na Apple Watch

Pokud vaše hodinky Apple Watch neodpovídají, můžete vynutit restartování jako poslední možnost. Nikdy neprovádějte tvrdý restart během aktualizace systému, protože by to mohlo poškodit operační systém.

  1. Chcete-li vynutit restartování hodinek Apple Watch, stiskněte a přidržte současně boční tlačítko a korunku Digital Crown po dobu nejméně 10 sekund.jak restartovat apple watch 3
  2. Jakmile uvidíte na obrazovce logo Apple, uvolněte obě tlačítka.
  3. Jakmile se váš Apple Watch plně restartuje, měl by (doufejme) začít znovu pracovat správně.

     

Tony
Author: Tony

Blogger, průměrný hokejista, špatný kytarista, vášnivý jedlík, milující otec dvou dětí, GEEK, někdy trošku NERD, nadšenec do DIY

Shrnutí
Jak restartovat Apple Watch
Název článku
Jak restartovat Apple Watch
Popis
Apple Watch jsou většinou rychlé a pohotové. Někdy se však můžou zpomalit kvůli problémům se softwarem nebo špatně fungující aplikací, což může vyústit v zamrznutí watchOS. Níže vám ukážeme, jak restartovat Apple Watch.
Autor
Vydavatel
ŘekniJak.cz
Logo vydavatele
Sdílejte tento článek na sociálních sítích:
Dík! Už se vám to líbilo