Jak vytvořit fotokalendář

Jak vytvořit fotokalendář

Chcete mít vlastní kalendář pro rok 2018 s rodinnými fotografiemi? Dnes vám ukážeme velmi jednoduchý postup jak vytvořit fotokalendář. Vše co budete potřebovat je počítač s nainstalovanými MS office (excel) nebo OpenOffice a fotografie, které chcete do kalendáře použít. Pokud si chcete kalendář vytisknout doma, budete potřebovat i tiskárnu.

 

Jak vytvořit fotokalendář:

  1. Stáhněte si kalendář ze stránek šablon Microsoftu. V našem příkladu použijeme tento Rodinný kalendář.Jak vytvořit fotokalendář
  2. Otevřete staženou šablonu v Excelu a povolte úpravy dokumentuJak vytvořit fotokalendář
  3. Zvolte šipkama rok, pro který chcete kalendář vytvořitJak vytvořit fotokalendář
  4. Nahrajte do jednotlivých měsíců vlastní fotky tak, že kliknete na každou fotku v kalendáři pravým tlačítkem myši a vyberete Změnit obrázek. Pro tisk doporučujeme použít fotky s 300dpi a více.Jak vytvořit fotokalendář
  5. Kalendář si dále můžete různě upravovat podle libosti – přidat více fotek, změnit barvy, písmo, přidat komentáře atd.
  6. Jakmile budete mít kalendář hotový, stačí jej vytisknout. Doporučujeme použít fotografický papír do tiskárny, fotky budou kvalitnější a kalendář bude více robustní. Také si kalendář můžete nechat vytisknout a svázat v nějakém grafickém studiu. Je to sice dražší, ale například v kroužkové vazbě vypadá kalendář profesionálněji.
 
Shrnutí
Jak vytvořit fotokalendář
Název článku
Jak vytvořit fotokalendář
Popis
Chcete mít vlastní kalendář pro rok 2018 s rodinnými fotografiemi? Dnes vám ukážeme velmi jednoduchý postup jak vytvořit fotokalendář.
Autor
Vydavatel
ŘekniJak.cz
Logo vydavatele
Sdílejte tento článek na sociálních sítích:
tony
Jsem průměrný hokejista, špatný kytarista a vášnivý kanoista. Miluju kemp, přírodu a dobré pivo. Miluji také svou ženu a naše dvě děti.
tony on Facebooktony on Googletony on Linkedintony on Pinteresttony on Twitter