Jak uvést iPhone 8 do DFU módu

DFU (Device Firmware Upgrade) mód umožňuje obnovu zařízení z jakéhokoliv stavu. Pokud režim obnovení iPhonu z jakéhokoliv důvodu nefunguje a vy nemůžete resetovat váš telefon, jedna z posledních možností je uvést telefon do DFU módu. Zde je návod jak uvést iPhone 8 do DFU módu. Tento mód také můžete použít pro tzv. Jailbreak.

 

Jak uvést iPhone 8 do DFU módu:

  1. Připojte váš iPhone k Macu nebo PC přes Lightning kabel.Jak uvést iPhone 8 do DFU módu
  2. Stiskněte a uvolněte tlačítko zesílení hlasitosti (1),
  3. Stiskněte a uvolněte tlačítko zeslabení hlasitosti. (2)
  4. Stiskněte a držte boční tlačítko (3) po dobu 10 sekund dokud se nevypne displej.Jak uvést iPhone 8 do DFU módu
  5. Stále držte stisknuté boční tlačítko (3), stiskněte a držte tlačítko zeslabení hlasitosti (2) po dobu 5ti vteřin a poté uvolněte boční tlačítko (3). Tlačítko zeslabení hlasitosti i nadále držte po dobu 10ti vteřin. Obrazovka by měla zůstat černá.
  6. Spusťte iTunes a měli byste vidět zprávu že iTunes detekoval iPhone v recovery módu. Musíte obnovit iPhone před použitím.Jak uvést iPhone 8 do DFU módu
  7. Nyní může být výš telefon obnoven přes DFU mód.

 

Jak opustit DFU mód na iPhone 8:

Stiskněte současně boční tlačítko (3) a tlačítko pro zeslabení hlasitosti (2) a držte, dokud se neobjeví logo Apple. Po několika vteřinách iPhone najede do zamykací obrazovky.

 

POZN: Tyto zásahy mimo autorizované servisní středisko můžou vést k poškození telefonu. Tento postup je pouze informativní a provádíte jej na vlastní riziko.

 

Kam dál:

Jak obnovit iPhone 8 a jak se dostat do recovery módu

Tony
Author: Tony

Blogger, průměrný hokejista, špatný kytarista, vášnivý jedlík, milující otec dvou dětí, GEEK, někdy trošku NERD, nadšenec do DIY

Shrnutí
Jak uvést iPhone 8 do DFU módu
Název článku
Jak uvést iPhone 8 do DFU módu
Popis
DFU (Device Firmware Upgrade) mód umožňuje obnovu zařízení z jakéhokoliv stavu. Zde je návod jak uvést iPhone 8 do DFU módu. Tento mód také můžete použít pro tzv. Jailbreak.
Autor
Vydavatel
ŘekniJak.cz
Logo vydavatele
Sdílejte tento článek na sociálních sítích:
Dík! Už se vám to líbilo