Jak smazat účet na Facebooku a všechny data o vás

Chcete-li vědět jak smazat účet na Facebooku, postupujte podle níže uvedeného návodu. Pokud jste si jistí že už svůj účet na Facebooku nebudete potřebovat, můžete požádat o smazání vašeho účtu. Nezapomeňte, že poté už nebudete moci účet znovu aktivovat ani načíst žádný obsah nebo informace, které jste na Facebook vložili.

 

Jak smazat účet na Facebooku:

  1. Stáhněte si zálohu vašich dat na Facebooku.
  2. Nyní můžete smazat svůj účet na Facebooku. Jděte na tyto stránky https://www.facebook.com/help/delete_account
  3. Na obrazovce klikněte na Odstranit účet.Jak smazat účet na Facebooku
  4. Budete pořádáni o potvrzení vašeho hesla a opsání kontrolního kódu. Jakmile tak učiníte, potvrďte OKJak smazat účet na Facebooku
  5. A to je vše. Váš účet byl deaktivován a za 14 dní bude permanentně vymazán. Pokud se ke svému účtu do 14 dní přihlásíte, budete moci smazání účtu zrušit. Po 14 dnech již nebude co zachraňovat, proto velmi pečlivě zvažte zda chcete svůj účet smazat.

 

Video návod jak smazat účet na Facebooku (anglicky):

 

Tony
Author: Tony

Blogger, průměrný hokejista, špatný kytarista, vášnivý jedlík, milující otec dvou dětí, GEEK, někdy trošku NERD, nadšenec do DIY

Shrnutí
Jak smazat účet na Facebooku a všechny data o vás
Název článku
Jak smazat účet na Facebooku a všechny data o vás
Popis
Chcete-li vědět jak smazat účet na Facebooku, postupujte podle níže uvedeného návodu. Pokud jste si jistí že už svůj účet na Facebooku nebudete potřebovat, můžete požádat o smazání vašeho účtu.
Autor
Vydavatel
ŘekniJak.cz
Logo vydavatele
Sdílejte tento článek na sociálních sítích:
Dík! Už se vám to líbilo