Jak uvázat kravatu Four in hand

Jak uvázat kravatu Four in hand

Hledáte snadný a všestranný kravatový uzel? Pak je pro vás ideální „four in hand“ uzel. Je to jeden z nejjednodušších kravatových uzlů, což z něj dělá perfektní volbu pro muže, kteří začínají nosit kravaty. Uzel Four in Hand používá úzký, diskrétnější a mírně asymetrický uzel. Nejlépe se hodí ke standardní košili se zapínáním na knoflíky a širokým kravatám vyrobeným z těžkých látek.

I když tento kravatový uzel může nosit kdokoli, vypadá dobře u mužů s kratšími krky, protože vždy úzký a protáhlý tvar uzlu trochu opticky protáhne výšku krku.

 

Jak uvázat kravatu Four in hand

 

Pokud se vám videa líbí, odebírejte náš youtube kanál.

Odebírat Řeknijak

 

Stáhněte si PDF soubor s jednotlivými kroky jak se váže kravata Four in hand. Vytiskněte si jej, vystřihněte a můžete jej pověsit do šatní skříně a mít jej kdykoliv k dispozici. Doporučujeme i zalaminovat, aby vydržel opravdu dlouho.

Jak se vaze kravata four in hand do skrine nahled

 
Summary
Jak uvázat kravatu Four in hand
Title
Jak uvázat kravatu Four in hand
Description

Hledáte snadný a všestranný kravatový uzel? Pak je pro vás ideální "four in hand" uzel. Je to jeden z nejjednodušších kravatových uzlů, což z něj dělá perfektní volbu pro muže, kteří začínají nosit kravaty. Uzel Four in Hand používá úzký, diskrétnější a mírně asymetrický uzel. Nejlépe se hodí ke standardní košili se zapínáním na knoflíky a širokým kravatám vyrobeným z těžkých látek.

Sdílejte tento článek na sociálních sítích:
tony

No dnes už se asi dá říct že jsem blogger a youtuber, i když tyto nálepky nemám rád. Jsem průměrný hokejista, špatný kytarista a vášnivý kanoista. Miluju kemp, přírodu a dobré pivo. Miluji také svou ženu a naše dvě děti.

tony on Facebooktony on Googletony on Linkedintony on Pinteresttony on Twitter