Jak upgradovat na Windows 10 zdarma

Společnost Microsoft povolila uživatelům starších verzí svého operačního systému upgrade na Windows 10 zdarma. Tato nabídka skončila 29. července 2017.

Pokud jste nestihli updatovat do tohoto termínu, jistě vás potěší zpráva, že možnost bezplatné aktualizace je stále k dispozici těm, kteří používají usnadňující technologie, jako jsou nástroje pro čtení obrazovky atd. Společnost Microsoft neomezuje nabídku na určité prostředky usnadnění a nekontroluje, zda je používáte. 

 

Jak upgradovat na Windows 10 zdarma:

Ano, to znamená, že to funguje i pro běžné uživatele. Jediné, co musíte udělat, je navštívit tuto stránku a klepnutím na tlačítko Upgradovat nyní stáhněte instalační nástroj a postupujte dle návodu.

AKTUALIZACE: Společnost Microsoft oznámila, že tato možnost bezplatné aktualizace skončí 31. prosince 2017. Využijte této nabídky ještě před vypršením její platnosti!

Tony
Author: Tony

Blogger, průměrný hokejista, špatný kytarista, vášnivý jedlík, milující otec dvou dětí, GEEK, někdy trošku NERD, nadšenec do DIY

Shrnutí
Jak upgradovat na Windows 10 zdarma
Název článku
Jak upgradovat na Windows 10 zdarma
Popis
Společnost Microsoft povolila uživatelům starších verzí svého operačního systému upgrade na Windows 10 zdarma. Jak na to?
Autor
Vydavatel
ŘekniJak.cz
Logo vydavatele
Sdílejte tento článek na sociálních sítích:
Dík! Už se vám to líbilo