Jak upgradovat na Windows 10 zdarma

Jak upgradovat na Windows 10 zdarma

Společnost Microsoft povolila uživatelům starších verzí svého operačního systému upgrade na Windows 10 zdarma. Tato nabídka skončila 29. července 2017.

Pokud jste nestihli updatovat do tohoto termínu, jistě vás potěší zpráva, že možnost bezplatné aktualizace je stále k dispozici těm, kteří používají usnadňující technologie, jako jsou nástroje pro čtení obrazovky atd. Společnost Microsoft neomezuje nabídku na určité prostředky usnadnění a nekontroluje, zda je používáte. 

 

Jak upgradovat na Windows 10 zdarma:

Ano, to znamená, že to funguje i pro běžné uživatele. Jediné, co musíte udělat, je navštívit tuto stránku a klepnutím na tlačítko Upgradovat nyní stáhněte instalační nástroj a postupujte dle návodu.

AKTUALIZACE: Společnost Microsoft oznámila, že tato možnost bezplatné aktualizace skončí 31. prosince 2017. Využijte této nabídky ještě před vypršením její platnosti!

 
Shrnutí
Jak upgradovat na Windows 10 zdarma
Název článku
Jak upgradovat na Windows 10 zdarma
Popis
Společnost Microsoft povolila uživatelům starších verzí svého operačního systému upgrade na Windows 10 zdarma. Jak na to?
Autor
Vydavatel
ŘekniJak.cz
Logo vydavatele
Sdílejte tento článek na sociálních sítích:
tony
Jsem průměrný hokejista, špatný kytarista a vášnivý kanoista. Miluju kemp, přírodu a dobré pivo. Miluji také svou ženu a naše dvě děti.
tony on Facebooktony on Googletony on Linkedintony on Pinteresttony on Twitter