Velikonoční vajíčko z provázků - jak vyrobit provázkové vajíčko

Velikonoční vajíčko z provázků – jak vyrobit provázkové vajíčko

Velikonoce se blíží a spousta z nás hledá inspiraci na velikonoční vajíčka. V dnešním videu vám ukážeme, jak vyrobit provázkové velikonoční vajíčko, do kterého můžete vložit sladkosti pro koledníky, nebo si jej jen tak vystavit jako velikonoční dekoraci. Pro výrobu tohoto velikonočního vajíčka budete potřebovat nafukovací balónky, PVA lepidlo (např. Herkules), provázek a temperky na obarvení. Zkuste toto velikonoční vajíčko z provázků…

 

Velikonoční vajíčko z provázků

 

Tip na závěr: Při motání provázku okolo bbalónku zkuste odstranit co nejvíce přebytečného lepidla z provázků, jinak vám zbytky lepidla po zaschnutí udělají šupinky, které pak musíte pracně odstraňovat.

 
Summary
Velikonoční vajíčko z provázků - jak vyrobit provázkové vajíčko
Title
Velikonoční vajíčko z provázků - jak vyrobit provázkové vajíčko
Description

Velikonoce se blíží a spousta z nás hledá inspiraci na velikonoční vajíčka. V dnešním videu vám ukážeme, jak vyrobit provázkové velikonoční vajíčko, do kterého můžete vložit sladkosti pro koledníky, nebo si jej jen tak vystavit jako velikonoční dekoraci.

Sdílejte tento článek na sociálních sítích:
tony

No dnes už se asi dá říct že jsem blogger a youtuber, i když tyto nálepky nemám rád. Jsem průměrný hokejista, špatný kytarista a vášnivý kanoista. Miluju kemp, přírodu a dobré pivo. Miluji také svou ženu a naše dvě děti.

tony on Facebooktony on Googletony on Linkedintony on Pinteresttony on Twitter