Jak vyrobit jednorázovou papírovou roušku za 1kč

V tomto videu vám ukážeme, jak vyrobit roušku bez šití – jednorázovou papírovou roušku, která vás bude stát jen 1kč a vyrobíte ji za 2-3 minuty. Tuto roušku vyrobíte bez šití pouze z kuchyňských ubrousků, sponkovačky a gumiček. Takže pokud chcete vědět jak vyrobit roušku bez šití, tohle je ta pravá alternativa pro vás.

Jak vyrobit jednorázovou papírovou roušku za 1kč – rouška z papíru

jak vyrobit roušku bez šití

 

Upozornění: Rouška není vhodná pro dlouhodobé nošení. Jakmile zvlhne, je třeba ji okamžitě vyměnit. Doporučujeme tedy mít jich v zásobě několik a měnit je cca po 15-30 minutách. použitou roušku sundejte z obličeje za gumičku a vyhoďte do odpadkového koše.

Tony
Author: Tony

Blogger, průměrný hokejista, špatný kytarista, vášnivý jedlík, milující otec dvou dětí, GEEK, někdy trošku NERD, nadšenec do DIY

Summary
Jak vyrobit jednorázovou papírovou roušku za 1kč
Title
Jak vyrobit jednorázovou papírovou roušku za 1kč
Description

V tomto videu vám ukážeme, jak vyrobit roušku bez šití - jednorázovou papírovou roušku, která vás bude stát jen 1kč a vyrobíte ji za 2-3 minuty. Tuto roušku vyrobíte bez šití pouze z kuchyňských ubrousků, sponkovačky a gumiček. Takže pokud chcete vědět jak vyrobit roušku bez šití, tohle je ta pravá alternativa pro vás.

Sdílejte tento článek na sociálních sítích:
Dík! Už se vám to líbilo