Jak vyrobit jednorázovou papírovou roušku za 1kč

V tomto videu vám ukážeme, jak vyrobit roušku bez šití – jednorázovou papírovou roušku, která vás bude stát jen 1kč a vyrobíte ji za 2-3 minuty. Tuto roušku vyrobíte bez šití pouze z kuchyňských ubrousků, sponkovačky a gumiček. Takže pokud chcete vědět jak vyrobit roušku bez šití, tohle je ta pravá alternativa pro vás.

Jak vyrobit jednorázovou papírovou roušku za 1kč – rouška z papíru

jak vyrobit roušku bez šití

 

Upozornění: Rouška není vhodná pro dlouhodobé nošení. Jakmile zvlhne, je třeba ji okamžitě vyměnit. Doporučujeme tedy mít jich v zásobě několik a měnit je cca po 15-30 minutách. použitou roušku sundejte z obličeje za gumičku a vyhoďte do odpadkového koše.

 
Summary
Jak vyrobit jednorázovou papírovou roušku za 1kč
Title
Jak vyrobit jednorázovou papírovou roušku za 1kč
Description

V tomto videu vám ukážeme, jak vyrobit roušku bez šití - jednorázovou papírovou roušku, která vás bude stát jen 1kč a vyrobíte ji za 2-3 minuty. Tuto roušku vyrobíte bez šití pouze z kuchyňských ubrousků, sponkovačky a gumiček. Takže pokud chcete vědět jak vyrobit roušku bez šití, tohle je ta pravá alternativa pro vás.

Sdílejte tento článek na sociálních sítích:
tony
Jsem průměrný hokejista, špatný kytarista a vášnivý kanoista. Miluju kemp, přírodu a dobré pivo. Miluji také svou ženu a naše dvě děti.
tony on Facebooktony on Googletony on Linkedintony on Pinteresttony on Twitter
Thanks! You've already liked this
No comments